Продукція наших компанійМонтажна піна: BMG-confoam.comЛаки, фарби: Polifarb.ua
ТОВ «Полімер-Лак»
Бездоганна якість!

Про компанію

Полімер-Лак — завод-виробник акрилових клеїв

«Полімер-Лак» — на сьогодні єдине підприємство в Україні, яке виробляє акрилові клеї. Воно зайшло на ринок лакофарбних виробів в 1993 році в статусі виробничо-комерційної фірми. Завдяки активній діяльності і штату професіоналів ми виросли до високотехнологічного виробництва. У 2007 році наше підприємство дало старт проекту під назвою “Виробництво акрилових і силіконових герметиків, клеїв”. У рамках його випускається продукція торгової марки LACRYSIL. Зручність використання високу якість і доступні ціни цих товарів покупці оцінили належним чином, тому проект успішно розвивається і сьогодні.

У рамках діяльності підприємства функціонують власні Науково-технічний і Науково-дослідний центри. Так, перший відповідає за розробку нормативно-технічних документів для виробництва продукції, надає інформацію і консультації по вибору товарів ТМ LACRYSIL і правилам їх застосування.

Науково-дослідний центр працює на базі акредитованої сучасної лабораторії. Для того, щоб дотримуватися якості товарів на вищому рівні, фахівці лабораторії постійно досліджують і випробовують продукцію. А також проводять науково-дослідні роботи, створюючи і апробовуючи новітні рецептури акрилових сополімерів, вводять їх у виробництво, відпрацьовують методику застосування новинок.

Зроблені нами клеї і герметики виготовлені на інноваційному устаткуванні від авторитетних виробників Німеччини і Швейцарії. Їх якість відповідає усім європейським вимогам і стандартам, оскільки контролюється на кожній стадії виробництва : починаючи від перевірки основної сировини і додаткових матеріалів до апробації готової продукції.

Обираючи товари ТМ LACRYSIL, можете не сумніватися в їх надійності і довговічності!

© ТОВ «Полімер-Лак», 2021
Херсонська область, Білозерський район, с. Киселівка, вул. Залізнична, 12
75022, Україна
Дивитись на карті
Ми у соцмережах
Підписуйтесь та спостерігайте за компанією Lacrysil у соціальних мережах